1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תכירו את הבייבי הראשונה שלי עצות לשיפור

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Avi0961, ‏5/5/19.

1. Avi0961

Avi0961 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם זו הפעם הראשונה שאני מגדל רוצה חוות דעת.. הגידול הוא ללא שום תוספים רק מים ואור. 80 - 90 ס"מ בערך כמה שאלות יש ברשותי.
    מהו הזן?אינדיקה או סטיבה? טיפים לתפוקה מקסימלית? באיזה שלב אני ומה השלב הבא? זמנים יעזרו לי מאוד. מה עושים עם העלים הצהובים והאכולים? איך נראה הצמח לדעתך? תודה רבה
    https://ibb.co/NVnXBYc

2. Avi0961

Avi0961 חבר חדש

לייקים:
    0
    מנהלי הפורום אני מבקש למחוק את הנושא הזה באופן מיידי עקב אי מענה ושיממון הפורום

3. קוביקו

קוביקו חבר חדש

לייקים:
    0
    הזן נראה נוטה לכיוון הסאטיבה אבל קח בחשבון שעד עכשיו לא נתת לצמח דשנים(אוכל במילים אחרות)ולכן הוא גם נראה בהתאם חלש וחסר ויטמינים ומינרלים ..צמח חייב דשנים בטח ובטח שהוא על מצע מנותק (עציץ במקרה שלך) מה שאומר שהוא לא מקבל מאף גורם טבעי את המינרלים שזקוקים לו להתפתח. תן תמונה קרובה יותר קשה לדעת איזה שלב הוא מה שנראה מרחוק כמו התחלת פריחה.. תתחיל לתת לו דשן בסיס ותזהר מהשמש החמה.בהצלחה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!