1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

200 מיקרו אחרי תקופה שלא עשיתי בכלל

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י SWAGA, ‏17/7/22.

?

מה אומרים

1. תן בראש

2. תזהר ימשוגע

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
  1. SWAGA

SWAGA חבר חדש

לייקים:
    5
    היי לכולם :)
    עד לפני משהו כמו שנתיים וחצי הייתה לי תקופה של אסיד במסיבות טרנס באופן די קבוע ואף פעם לא הייתה לי אף בעייה או טריפ קשה. חוץ מזה אני בן אדם שמעשן באנגים כל יום במשך השנה וחצי האחרונות בערך אבל לפני שבועיים התחלתי הפסקה של 3 שבועות כדי שיחזור להשפיע הוויד.
    עוד שבוע אני נוסע לחופשה של שבוע וחשבתי לעצמי שגם ככה הרבה זמן אני מנסה למצוא זמן מתאים לאיזה טריפ טוב קצת לסדר את כל המחשבות שלי כמו שצריך. התכנון שלי הוא לחזור לעשן ביום הראשון של החופשה וביום השני לאכול את הקרטון, וככה יהיה לי את שאר השבוע לעיקול הדברים (שכחתי איך אומרים את המילה הזאת).
    היום קניתי שני קרטונים כי היייתי בטוח שזה 100 מיקרו כל אחד, בסוף מסתבר שזה 200 כל אחד אז אני אשתמש רק ב1.
    הבעיה שלי היא כזאת - הפעם האחרונה שאכלתי אסיד הייתה לפני שנתיים וחצי ואני כבר שבועיים לא מעשן אז בטח גם הסטלה תהיה לפנים בלי קשר לאסיד (בקטע טוב כמובן).
    מעניין אותי לשמוע את דעתכם בנושא. אה, ולפני שאתם רושמים "כבר אין אסיד" ו"המולקולה נעלה מן העולם" וכל זה אז אני יודע אבל אני לא הייתי בתקופת שנות התשעים אז אני לא יודע במה מדובר ומסתפק במה שיש.

מודה לכם על הקריאה ועל הרצון לעזור❤️

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!