1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Cbd וחרדות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י BlackGreyWhite, ‏12/5/19.

1. BlackGreyWhite

BlackGreyWhite חבר חדש

לייקים:
    0
    אז בעבר היו לי חוויות לא נעימות בכלל עם קנאביס שכללו התקפי חרדה ותחושת של דה-ריאליזציה שנמשכה תקופה ארוכה..

לפני כמה ימים חשבתי עם עצמי אולי ניסיתי זנים חזקים מידי (בזמנו חשבתי שכמה שיותר thc ככה החומר יותר טוב.. טעיתי. חח)

ואז קפצה לי המחשבה אולי לנסות את ה"ההפך", ולנסות זנים מסוג אינדיקה עם רמת cbd גבוהה?
    אני מדבר על הזנים הרפואיים.. כמו אבידקל וכד'
    או לנסות שמן cbd..
    או לנסות חשיש ג'לי שמצאתי באתר של isracbd

קיצור אפשרויות רבות אבל השאלה היא אחת,
    הסגולות הרפואיות של הדבר הנפלא הזה הן די ברורות.. אבל יכול להיות שהניסיון המחודש יחזיר אותי מיליון צעדים אחורה ויגרום לי שוב להיכנס לאותה הרגשה שחוויתי..?

אני יודע שהחרדה באה ממני והזנים החזקים פשוט גרמו לזה להציף אותי..

הסיבה שאני רוצה לתת לזה ניסיון נוסף, והפעם מהצד השני, זה כי אני רוצה לטפל במספר בעיות שקיימות אצלי שאני לא אפרט עליהן כאן.. ולאו דווקא בגלל שאני רוצה להרגיש את תחושת ה"היי".. כי הבנתי שאני לא מתמודד טוב עם אותה תחושה..
    מי יודע אולי בעתיד הנפש שלי תתבגר ואוכל לנסות את העניין מחדש..

בכל מקרה אני אשמח אם מישהו יכול לייעץ לי לגבי עניין הcbd שדיברתי עליו?
    כי אני לא המבין הכי גדול בזה ואני אשמח אם מישהו יוכל לכוון אותי קצת..
    הדבר האחרון שאני רוצה זה להוריד את עצמי למטה בכמה שלבים אחרי תקופה שניסיתי לעלות..

מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי בצורה טובה מספיק..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!