1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Scrog לאוטומטיים?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Asan24, ‏27/2/17.

1. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אפשר לקנות זרעים עם זמן צמיחה ידוע מראש של בין 3 שבועות לחודשיים...
    בסקרוג מתחילים להפריח בגיל שבוע שבועיים אוטומטים מתחילים לפרוח אחרי 3 עד 6 שבועות צמיחה..

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    לדעתי אם אתה רוצה כבר לעשות ניסוי אז שיהיה כמה שיותר מדוייק
    קח שתי זרעים בסקרוג שתי זררעים בקשירות ושתי זרעים רגיל
    תגדל את כולם באותו חלל גידול ובאותו זמן ותראה לפי היבול למי יש את הממוצע הכי גבוה...
    מחזור אחרכך תעשה רק את השיטה עם אחוזי היבול הגדולים ביותר..

אם אתה באמת תעשה את זה אני בטוח שהרבה יתענינו וישמחו אם תעשה יומן גידול למחזור הזה..

Asan24 אוהב/ת את זה.
  3. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    הצמחים שיקבלו הכי פחות סטרס אבל יפתחו הכי הרבה לאור יתנו הכי הרבה יבול!
    והתכניקה היא לא סקרוג ולא סוג וגם לא קשירות רגילות, אלה פתיחה של הצמח בעדינות. זה כל הסוד.

Asan24 אוהב/ת את זה.
  4. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    אני אנסה את כל השיטות כמובן בכמה שיותר עדינות אבל זה יקח מין הסתם כמה חודשים.
    חברים, יש לכם המלצה לנורות 250w כמו שביקשתי קודם? או חוות דעת על sylvania/sunmaster?

5. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    יכול להיות שדווקה כי כול הקולות יהיו קרובים לאור במידה שווה אז כן יצא מזה יותר יבול(באצים יותר גדולים כל אחד..)

אגב עוד שיטה שראיתי לאוטומטים שהיא לא גורמת לסטרס אבל צריך לעשות אותה כול יום..
    זה את החמסות הגדולות לקופף מתחת לעלים התחתונים של הפיצולים ככה שהם יקבלו יותר אור ויצמחו יותר
    אחרי יום יומיים יש לעלים נטייה לחזור לצורתם המקורית לכן צריך כול יום לכוףף את העלים מתחת לעלים התחתונים..

6. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    האמת שעשיתי את זה בגידולי "ההתלמדות" הקודמים במרפסת. הייתי מוריד למטה עלה גדול שמסתיר את האור לעלים הקטנים והבאצ'ים ואותם מעלה למעלה. הבעיה היא המשב רוח שכל כמה זמן צריך לתקן את העלים. אבל אין מניעה לעשות את זה כמה פעמים ביום

7. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    בגדול אם אני ארצה לעשות סקרוג בלי כיפופים והרחקת ענפים גבוהים לצד, רק שכל פרח יהיה במשבצת משלו, איך לעשות את זה? לשים רשת ולהכניס כל ענף למשבצת או לחכות שיתחילו השיערות ואז לתת לכל ענף משבצת?

8. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    מוזר, אני מפריח בסקרוג מינימום חודשיים.

9. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    צודק
    בסוג**

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!